Ogłoszenie wyników II edycji konkursu na WYKŁADOWCĘ ROKU 2023/2024

16 maja w siedzibie ChAT odbyło się ogłoszenie wyników II edycji konkursu na WYKŁADOWCĘ ROKU 2023/24. Podczas pierwszej części uroczystej w auli mieliśmy okazję posłuchać wystąpienia ubiegłorocznych laureatów – dr. hab. Jerzego Sojki, prof. ChAT  oraz dr hab. Agnieszki Piejki, prof. ChAT. Tematem wystąpienia była RODZINA – w ujęciu teologicznym i pedagogicznym.

Następnie członkinie Samorządu Studentów odczytały nazwiska tegorocznych laureatów. Z wielką radością informujemy, że Wykładowcami Roku 2023/24 zostali:

• dr hab. Andrzej Kluczyński, prof. ChAT na Wydziale Teologicznym,
  • mgr Artur Bogdański na Wydziale Nauk Społecznych!

Po części oficjalnej odbyła się integracja na parterze uczelni. Samorząd poprowadził gry zespołowe dla studentów i wykładowców. Była sztafeta z piłeczką na łyżce, balonowa gąsienica, układanie wierszyków z imionami osób z każdej drużyny oraz kilka innych gier i przede wszystkim mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Na koniec wszyscy mogli poczęstować się pyszną pizzą 🙂

Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wczorajszego wydarzenia!