Polski Związek Niewidomych zaprasza nauczycieli przedszkolnych do udziału w szkoleniu

Szkolenie organizowane jest przez PZN w ramach projektu GREEN4VIP, finansowanego ze środków unijnego programu Erasmus plus we współpracy z Przedszkolem Specjalnym nr 188 dla dzieci z wadami wzroku słabowidzących i niewidomych w Warszawie. Do udziału w szkoleniu zapraszamy nauczycieli przedszkolnych, którzy chcieliby się dowiedzieć, jak pracować z dziećmi niewidomymi i słabowidzącymi oraz jak realizować warsztaty ekologiczne dostępne dla wszystkich dzieci.

Szkolenie w części stacjonarnej zostanie przeprowadzone w dniu 13 czerwca w godzinach 15-20 lub w dniu 15 czerwca w godzinach 10-15, w zależności od preferencji uczestników.
Miejsce szkolenia: Przedszkole Specjalne nr 188 dla dzieci z wadami wzroku, słabowidzących i niewidomych w Warszawie, ul. Kielecka 20, Warszawa. Druga część szkolenia odbędzie się online, w terminie dogodnym dla uczestników. Ponadto, uczestnicy szkolenia dostaną materiały do samodzielnej edukacji.

Szkolenie zostanie przeprowadzone m. in. przez praktyków – osoby z doświadczeniem w codziennej pracy z dziećmi niewidomymi i słabowidzącymi.

PROGRAM SZKOLENIA: Edukacja ekologiczna i podejście STEAM dla uczniów z niepełnosprawnością wzroku w przedszkolach