Inauguracja działalności Welcome Point

11 października 2022 zainaugurowaliśmy działalność punktu Welcome Point Wydziału Nauk Społecznych. W inauguracji wzięli udział: prof. Renata Nowakowska-Siuta, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych; Bogumiła Fliszkiewicz, p. o. Kanclerz ChAT, Ewa Sojka i Iwona Nowakowska, koordynatorki Welcome Point, Paulina Chojnowska, Alina Kozakowska i Jarosław Zabrocki, pracownicy Dziekanatu Wydziału Nauk Społecznych ChAT.

Welcome Point istnieje od 1.10.2022; jego celem jest wspieranie studentów Wydziału, w szczególności studentów zagranicznych i niepolskojęzycznych, w odnalezieniu się na studiach. Koordynatorki punktu pełnią dyżury, w trakcie których studenci mogą uzyskać niezbędne informacje na temat procesu studiowania. Punkt odpowiada także za przygotowanie nowych materiałów o Wydziale, m.in. folderów informacyjnych, strony internetowej w języku angielskim oraz aplikacji mobilnej, które maja powstać w najbliższych miesiącach. Punkt zajmuje się również wsparciem współpracy międzynarodowej Wydziału i jest otwarty dla zagranicznych gości, m.in. wykładowców wizytujących.
Punkt mieści się na parterze w pok. 005. Osoby zainteresowane lub szukające wsparcia w sprawach związanych z działalnością Punktu zapraszamy na nasze dyżury lub do kontaktu mailowego e.sojka@chat.edu.pl lub i.nowakowska@chat.edu.pl
Działanie współfinansowane w ramach projektu „Welcome Point – information and service point for international students and lecturers”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.