Z satysfakcją i radością informujemy, że 11 kwietnia 2022 kierunek Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna prowadzony na Wydziale Nauk Społecznych ChAT otrzymał Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością”.
Dziekan Wydziału prof. dr hab. Renata Nowakowska-Siuta i mgr Bogumiła Fliszkiewicz p.o. kanclerz Uczelni odebrały certyfikaty z rąk kapituły Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego przyznającej to szczególne ogólnopolskie wyróżnienie. Dodatkowo kapituła konkursu wręczyła Laur „Lider jakości kształcenia” dla kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna za wyróżniające działania na rzecz zapewnienia jakości procesu kształcenia i najwyższą liczbę punktów rankingowych.
Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbyła się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu.
Wszystkim wykładowcom prowadzącym zajęcia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pracownikom administracji, a także studentom tego kierunku serdecznie gratulujemy wyróżnienia!