Ukazał się album o naszej Uczelni

Nakładem Wydawnictwa Naukowego ChAT opublikowany został wielobarwny album pt. „Uczelnia dialogu. Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie” (red. Jarosław Charkiewicz, Warszawa 2022, ss. 136). Książka zawiera blisko 400 fotografii. W swej części tekstowej i na zdjęciach z różnych momentów ok. 70-letnich dziejów uczelni ukazuje ludzi z nią związanych, najważniejsze wydarzenia z przeszłości oraz dzień dzisiejszy tej wyjątkowej publicznej szkoły wyższej. Publikacja przynosi bliższą charakterystykę ChAT wraz jej Wydziałami: Teologicznym i Nauk Społecznych, biogramy rektorów, listę wszystkich profesorów i docentów z całej historii Akademii oraz jej doktorów honorowych. Książka ma walor dokumentu oraz jest atrakcyjną formą upowszechniania wiedzy nie tylko o uczelni, ale także o Kościołach, kręgach ekumenicznych i społecznych, z którymi ChAT jest związany i do których kieruje swoją ofertę edukacyjną i naukową.