Oceny programowe PKA

Uprzejmie informujemy, że Polska Komisja Akredytacyjna uchwałą z dnia 22.10.2020 r. przyznała pozytywną ocenę programową dla kierunku PEDAGOGIKA na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim. Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej stwierdziło, że proces kształcenia realizowany na Wydziale Nauk Społecznych ChAT umożliwia studentom kierunku PEDAGOGIKA osiągnięcie założonych efektów uczenia się. Wszystkie kryteria określone w rozporządzeniu MNiSzW w sprawie kryteriów oceny programowej zostały spełnione, co uzasadnia przyznanie oceny pozytywnej.

Pozytywna ocena potwierdza wysoką jakość kształcenia, co jest niezwykle ważne dla absolwentów, obecnych studentów, jak i kandydatów na studia pierwszego  i drugiego stopnia.Następna ocena programowa na kierunku pedagogika  powinna nastąpić w roku akademickim 2026/2027.Polska Komisja Akredytacyjna (PKA) to niezależna instytucja finansowana z budżetu państwa, działająca w ramach polskiego systemu szkolnictwa wyższego na rzecz doskonalenia jakości kształcenia we wszystkich uczelniach publicznych i niepublicznych. Poddanie się ocenie PKA jest obligatoryjne.

PRACOWNIKOM I STUDENTOM KIERUNKU STUDIÓW PEDAGOGIKA SERDECZNIE GRATULUJEMY!