Webinar – Little psychological steps which can help you maintain learning motivation

8 listopada o godz. 18:00 odbył się webinar Welcome Point Wydziału Nauk Społecznych ChAT pt.: „Little psychological steps which can help you maintain learning motivation”. Webinar poprowadziła koordynatorka Welcome Point, psycholog mgr Iwona Nowakowska. W webinarze wzięli udział studenci Wydziału Nauk Społecznych, którzy dołączyli indywidualnie, a także liczna grupa studentów pod opieką dr hab. Edyty Januszewskiej, prof. ChAT.

Podczas webinaru przedstawione zostały podstawowe prawidłowości z zakresu psychologii uczenia się i pamięci, a także praktyczne wskazówki, w jaki sposób pomóc sobie w zapamiętywaniu i utrzymywaniu motywacji do nauki. Webinar został poprowadzony w języku angielskim, aby zapewnić dostępność treści dla uczestników niepolskojęzycznych.

Działanie w ramach projektu  Welcome Point – information and service point for international students and lecturers.  Projekt realizowany w ramach programu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.