Organizacja VII edycji „Praktyk u Marszałka”

Szanowni P.T. Studenci Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie!

Uprzejmie informujemy, że w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie, w miesiącach lipiec-wrzesień 2023 r. będzie realizowana VII edycja programu „Praktyki u Marszałka”.

Głównym założeniem programu „Praktyki u Marszałka” jest przybliżenie studentom organizacji Urzędu, jego otoczenia prawnego, realizowanych zadań, kultury organizacyjnej, misji i wdrożonych systemów zarządzania. W trakcie realizacji praktyk studenci poznają specyfikę działania urzędu marszałkowskiego, a także praktykę stosowania prawa administracyjnego, zasady przepływu informacji i komunikowania się wewnątrz urzędu oraz z jego klientami. Ważnym aspektem praktyk jest możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego z zakresu funkcjonowania administracji samorządowej.

Informacje na stronie