„Laur Pracodawców” 2023

Z ogromna przyjemnością informujemy, że kierunek Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna prowadzony w Wydziale Nauk Społecznych ChAT uzyskał certyfikat Laur Pracodawców w ósmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”

Wyróżnienie przyznawane jest kierunkom studiów, które wdrożyły najbardziej unikalne i efektywne rozwiązania w zakresie współpracy Uczelni ze środowiskiem gospodarczym.

W gali wręczenia Certyfikatów w Pałacu Działyńskich Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu uczestniczyli prof. dr hab. Renata Nowakowska-Siuta Dziekan Wydziału Nauk Społecznych ChAT oraz dr Rafał Bodarski Kierownik Biura Karier Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie.

Laur Pracodawców 2023