Drodzy Studenci Naszej Akademii!
W związku z rozpoczynającymi się zajęciami z języka polskiego dla osób dorosłych z Ukrainy, planowane jest równoległe uruchomienie zajęć integracyjnych z elementami nauki języka polskiego, zajęciami plastycznymi, zabawą i aktywnościami ruchowymi dla dzieci. Zachęcamy wszystkich Studentów do włączenia się w działania pomocowe. Wasza pomoc będzie polegać na współorganizowaniu czasu dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, których opiekunowie będą równolegle na zajęciach językowych.
Zajęcia z dziećmi odbywać się będą raz w tygodniu, we wtorki w godz. 16.30-18.00 w naszej uczelni w sali 204 i/lub 203. Będą do dyspozycji między innymi: karty pracy, książeczki, kolorowanki, artykuły papiernicze, gry, puzzle, układanki, klocki Lego, klocki Duplo.
Niech uśmiech powróci na dziecięce twarze!
Osoby zainteresowane, proszone są o kontakt mailowy z dr Katarzyną Dmitruk-Sierocińską: k.dsierocinska@chat.edu.pl
Wszystkim Studentom biorącym udział w akcji, zostaną wystawione zaświadczenia o wolontariacie.
Czekamy na Was!