Informacje i ogłoszenia

Informacja o odwołanych zajęciach

Uprzejmie informujemy, że mgr Artur Bogdański odwołuje zajęcia w dniu 14.10.2024 r. (poniedziałek). Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony bezpośrednio ze studentami.

Informacja o odwołanych zajęciach

Uprzejmie informujemy, że dr Sławomir Stasiorowski odwołuje zajęcia w dniach 15 i 17 (wtorek i czwartek). Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony bezpośrednio ze studentami.

Spotkanie studentów I roku studiów z Dziekanem i Prodziekanem Wydziału Nauk Społecznych ChAT – 15.10.2024 r., godz. 15.00

Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 października 2024 r. o godz. 15.00 (wtorek) w auli głównej siedziby ChAT (nr 121, piętro I) odbędzie się spotkanie Studentów pierwszego roku studiów wszystkich kierunków realizowanych w Wydziale Nauk Społecznych ChAT z Dziekanem i Prodziekanem wydziału. Obecność Studentów I roku studiów na spotkaniu jest obowiązkowa.

Terminy rozpoczęcia lektoratu z języka angielskiego i zajęć z translatorium pedagogicznym w języku angielskim

Uprzejmie informujemy, że ze względu na chorobę lektora zajęcia: Język angielski – rozpoczną się od 24 października 2024 r. (dotyczy studentów pierwszego roku studiów na kierunku pedagogika, studia pierwszego stopnia oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, jednolite studia magisterskie; Translatorium pedagogiczne w języku angielskim rozpoczną się od 22 października 2024 r. (dotyczy studentów pierwszego roku studiów na kierunku pedagogika, studia drugiego stopnia oraz studentów czwartego roku studiów na kierunku pedagogia przedszkolna i wczesnoszkolna, jednolite studia magisterskie).

Plan zajęć semestru zimowego 2024/2025

Uprzejmie informujemy, że plan zajęć semestru zimowego jest już dostępny w zakładce Studenci -> Harmonogramy i dyżury Jednocześnie zwracamy uwagę, że plan może jeszcze ulec zmianie.